بهداشت دیوارپوش

بهداشت دیوارپوش

بهداشت دیوارپوش

هر آنچه از بهداشت دیوارپوش باید بدانید؟! …

شاید شایعاتی نظیر آلودگی و خطرناک بودن پانل های پی وی سی برای سلامتی به گوش شما خورده باشد . در این پست قصد داریم تا با دلایل واضح و روشن به ما ثابت کنیم که این باور کاملا غلط است و هیچ مدرک معتبری ندارد .

بهداشت و دیوارپوش

جانوران موذی

متاسفانه عده ای از افراد که هیچگونه تجربه ای در این زمینه ندارند اقدام به شایعه پراکنی مبنی بر اینکه حفره های پانل ها جایگاه بسیارمناسبی برای رشد و نمو جانوران موذی می باشد که قاعدتا از لحاظ بهداشت مضر است. در ابتدا قابل ذکر است که این مطلب کاملا بی پایه و اساس است زیرا مواد اولیه به کاربرده شده در پانل ها بگونه ای است که موجب دفع جانوران موذی می شود و غیر قابل رشد و نمو و تاکثیر برای انواع حشرات ، سوسک و … می باشد .

باز هم با صرف نظر از این گزینه شایان ذکر است که در صورتی هم که مواد اولیه بکار برده شده خاصیت دفع کنندگی این جانوران را نداشته باشند ، نصب پانل ها به گونه ای است که شخص نصابی که حتی کمترین تجربه را در این حیطه داشته باشد به خوبی میداند که دور تا دور پانل ها باید به خوبی توسط انواع ابزار آلات پی وی سی حصارکشی شود .

استفاده از ابزار آلات

هر چند هدف از ابزار آلات فقط زیبایی و پوشاندن ایرادات بسیار جزیی در حین نصب می باشد و هدف از این کار جلوگیری از ورود جانوران موذی نیست. همانگونه که می دانید نصب هیچگونه دیوارپوش پی وی سی بدون استفاده از ابزار آلات پی وی سی ممکن نیست . این ها دلایلی محکمی برای رد هر گونه مسئله ای مبنی بر نفوذ حشرات و جانوران موذی به حفره های پانل ها می باشد. بطور مختصر چه برای جانداران ریز و چه برای زیبایی هر چه بیشتر و تشکیل قاب پیرامون پانل ها از انواع ابزار آلات تاشو ، لبه ، ناودانی ، اسکوتی و … استفاده می گردد. همچنین مواد اولیه تشکیل دهنده ابزار آلات کاملا مشابه مواد اولیه مورد استفاده در پانل های پی وی سی می باشد.

سوالی که ممکن است بپرسید ؟!

شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که ، اگر مواد اولیه استفاده شده در پانل های PVC موجب دفع هر گونه جانوری باشد پس چگونه برای بهداشت و سلامتی انسان مخاطره آمیز نیست ؟ چه تضمینی پیرامون بهداشت دیوارپوش وجود دارد ؟ پاسخ بسیار ساده است . مواد اولیه در تولید این محصول همانگونه که می دانید تشکیل شده از مواد شیمیایی بسیار کم خطر و دز مواد به کار برده شده در پانل ها بسیار پایین تر از هر چیزی که فکر می کنید است .

دیوارپوش

درز گیری کامل با استفاده از ابزار آلات

قاعدتا اگر جانوری بتواند در آن محیط زندگی کند حجم و جثه ی بسیار ریز و کوچکی دارد پس سیستم ایمنی اینگونه جانوران حتی قادر به دفاع در مقابل این دز پایین نیزنیست کما اینکه هیچگونه تهدیدی برای سلامت انسان به حساب نمی آید ، ضمن اینکه حتی سطوح پانل ها با آب و مواد شوینده به خوبی قابل شستشو می باشند و حتی در صورت جرم گرفتن و یا آلوده شدن به خوبی قابل پاک شدن هستند .

امیدواریم که در این پست توانسته باشیم قدمی مثبت در جهت آشنایی بیشتر شما با بهداشت دیوارپوش ها و سقف های کاذب برداشته باشیم .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button