دسته‌ها
تایل

تایل پی وی سی

تایل پی وی سی

تایل پی وی سی محصولی است از جنس پانل های شش متری پی وی سی که شکل ظاهری و نحوه نصب آن ها با یکدیگر متفاوت است. تایل PVC قاعدتا در ابعاد 60*60 تولید و عرضه می گردد. این محصول هم بر روی دیوار و هم بر روی سقف قابل اجراست . تایل هایی که در بازار موجود می باشند با نام های :

 • تایل PVC پارتیشن
 • تایل PVC دیوارپوش
 • تایل PVC سقفی

 

این محصول از لحاظ جنس فقط به PVC محدود نمی شود و دارای انواع مدل های گچی نیز می باشد که ما در اینجا قصد داریم نوع پی وی سی آن را به شما معرفی کنیم. بخش بندی بالا شامل بخش بندی کلی بود. از لحاظ مدل ، تایلهای PVC موجود به شرح زیر می باشند :

  • تایل سفید مات
  • تایل سفید براق
  • تایل روکش دار
  • تایل هات استمپ (چاپی)

مزایای تایل

اولین ویژگی بارز تایل ها وزن بسیار سبک آن ها می باشد که این حسن ، آن ها را برای اجرا بر روی سقف بسیار کاربردی می کند. در واقع هر چه سقف کاذب سبک تر باشد فشار کمتری بر آن وارد شده و مستحکم تر است. همچنین شعله را پخش نمی کنند و بصورت ریزشی خاموش می شوند.  همچنین ضد آب و قابل شست شو است ، عایق حرارتی ، برودتی است و ضمنا دارای نصب بسیار آسانی می باشد.

 

تایل پی وی سی پارتیشن

همیشه نیاز است که فضاهای مختلف هر ساختمانی از منزل تا فروشگاه های بزرگ و … توسط دیوار ها از یکدیگر جدا شوند. اما گاهی لزوما نیازی نیست که از دیوار استفاده گردد زیرا لازم است تا بطور مداوم تغییراتی ایجاد گردد. تایل های پارتیشن دقیقا دارای چنین کاربردی هستند و به همین منظور تولید شده اند. یکی از بهترین پارتیشن ها ، مدل های منقش می باشند که علاوه بر زیبایی و طرح های گوناگون فضا را به خوبی از یکدیگر جدا می کنند.

 

 

دیوارپوش

مدل دیوارپوش تایلها به شکل های دو بعدی و سه بعدی و به شکل منقش می باشند. زیبایی آن را به جرات می توان گفت کمترین المانی دارد که در فضاهای باز بر روی دیوار سالن ها  ، در فروشگاه ها و مطب ها و … نصب می گردد. طرح های منقش هم با سلیقه ی ایرانی سازگاری بسیاری دارد و هم ظاهر بسیار زیبایی دارد که به راحتی بر روی سطوح رنگی و دیوارپوش های پی وی سی و … قابل نصب می باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *