دیوارپوش ارزان

دیوارپوش ارزان

دیوارپوش ارزان

ملاک تعیین قیمت

آیا به دنبال دیوارپوش ارزان هستید ؟ پس این مطلب را از دست ندهید . اولین و اصلی ترین مطلب که در خرید هر محصول باید به آن پرداخت ، این است که آیا محصول ارزش قیمت تعیین شده را دارد یا خیر ؟! . در ابتدا اگر شناختی راجع به محصول نداشته باشید طبیعتا نمی توانید ارزش محصول را بسنجید .

با این حال ملاک تعیین قیمت پانل های پی وی سی چیست ؟ اولین عامل موثر در تعیین قیمت دیوارپوشها و سقف های کاذب پی وی سی (PVC) ، مواد اولیه می باشند . پانلی که به شما ارائه می شود نتیجه ی ترکیب چندین مواد اولیه با فرمولاسیون منحصر بفرد خود می باشد. تنها دلیل کاهش و یا افزایش قیمت ها را می توان به نوعی ، نوسان قیمت مواد اولیه دانست . پس یکی از مهم ترین موارد در تعیین قیمت یک دیوارپوش ارزان ، قیمت مواد اولیه می باشد .

دیوارپوش ارزان

قطعا هر شرکتی ارزان ترین قیمت را برای فروش بیشتر ارائه می دهد ولی این کاهش قیمت محدوده ای دارد که مجموعا نتیجه ی فرایند تولید پانل ها می باشد . پس از قیمت مواد اولیه ، این فرایند شامل ، مصرف انرژیِ خطوط تولید ، پرسنل و … می باشد .

دلیل تفاوت قیمت

همانطور که می دانید هر شرکت قیمت خود را تعیین و ارائه می دهد که پارس پلاستیک نیز از این قاعده مستثنی نیست . دلیل آن نیز واضح است زیرا مواد ترکیبی یا همان فرمول هر شرکت و هزینه های مازاد آن ها با یکدیگر تفاوت های بسیاری دارند. تنها انتظاری که مشتری از یک دیوارپوش ارزان دارد کیفیت آن محصول با توجه به مقرون به صرفه بودن آن می باشد . پس بی شک در این بخش مهم ترین عامل تفاوت قیمت پانل ها کیفیت آن ها می باشد که در نتیجه ی فرمول مواد اولیه هر شرکت می باشد .

تشخیص محصول خوب

مقاله های بسیاری برای شما عزیزان در این وب سایت ارائه کردیم تا در صورتی که حتی به تازگی با این محصول آشنا شدید بتوانید محصول خوب را از بد تشخیص بدهید . اولین مرحله برای شناخت دیوارپوش و یا سقف کاذب اطلاع از ساختار آن ها می باشد . مسئله ی حائز اهمیت دیگر این است که از چه موادی تشکیل شده است . دانستن این موضوع که محصول مورد نظر چه کاربردی دارد نیز خالی از لطف نیست . با کلیک بر روی مواردی که به آن ها لینک دادیم به سادگی قادر خواهید بود یک محصول خوب را تشخیص دهید .

دیوارپوش ارزان

هزینه های جانبی

عواملی که تا اینجا در رابطه با یک دیوارپوش ارزان و با کیفیت پیرامون آن بحث کردیم ، مربوط به تولید کنندگان بود . از اینحا به بعد عوامل موثر در تعیین قیمت را از کارخانه تا فروش مستقیم به شخص و یا صنف دکوراسیون مورد بررسی قرار می دهیم . یکی از مهم ترین عواملی که قیمت ها را بیرون از شرکت تولید کننده تحت تاثیر قرار می دهد ، کرایه بار سفارشی است . پس قاعدتا هر چه مسیر طولانی تر باشد قیمت ، دستخوش تغییر می شود اما این تغییر قیمت نباید بر دوش مشتری نهایی باشد بلکه باید بصورت توافقی بین تولید کننده و شخص دلال باشد.

این ها همه عواملی هستند که از چرخه تولید تا فروشگاه ها بر حداقل قیمت یک دیوارپوش ارزان تاثیر گذار هستند.

لیست قیمت دیوارپوش

نوع دیوارپوش عرض دیوارپوش (سانتی متر)      طول دیوارپوش           (متر)      قیمت دیوارپوش      (تومان)
روکش دار بیست شش 27,000
روکش دار سی شش 30,000
هات استمپ بیست شش 23,000
چاپی بیست شش 21,000
سفید مات بیست شش 18,500
سفید براق (سفید یووی) بیست شش 20,500

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button