دیوارکوب و سوالات متداول

دیوارکوب و سوالات متداول

دیوارکوب و سوالات متداول

دیوارکوب و سقف کاذب

در این قسمت پاسخگوی بسیاری از سوالات شما مشتریان عزیز در رابطه با دیوارپوش خواهیم بود …

سوالات متداول پیرامون دیوارکوب یا سقف کاذب

ممکن است سوالات بسیاری پیرامون دیوارپوش های پی وی سی اعم از خرید و فروش جزیی و نحوه و شرایط نصب در ذهن شما باشد که در این قسمت سعی کرده ایم تا حد امکان سوالات احتمالی شما را مطرح کنیم تا بگونه ای برای شما مشتریان عزیز ابهام زدایی کنیم .

سوال 1 : تفاوت سقف کاذب با دیوارکوب چیست ؟

پاسخ : سقف کاذب و دیوارپوش هیچگونه تفاوتی با یکدیگر ندارند و اگر پانل به سقف نصب شود آن را سقف کاذب و اگر به دیوار نصب شود آن را دیوارپوش یا دیوارکوب می نامند . ولی در کل به هر دو آن ها پانل گویند.

سوال 2 : تفاوت دیوارپوش بیست سانتی و سی سانتی چیست ؟

پاسخ : از لحاظ مواد اولیه تفاوت بسیار ناچیزی با یکدیگر دارند ولی پانل بیست سانت بیشتر مورد استفاده در داخل و پانل سی سانت بیشتر مورد استفاده جهت صادرات به کشورهایی مانند عراق قرار می گیرند و قاعدتا پل های پانل سی سانت بیشتر از بیست سانت است .

سوال 3 : نحوه خرید و مشاوره با شرکت پارس پلاستیک آیریک ؟

پاسخ : شما می توانید با کلیک بر روی این لینک با ما در تماس باشید .

سوال 4 : چه مدل هایی از دیوارپوش در بازار موجود می باشد ؟

پاسخ : بطور کلی دو نوع مرسوم و رایج دیوارپوش پی وی سی وجود دارد که دیوارپوش معمولی و کلیک نامیده می شوند که در نوع اول پس از نصب خطوطی ما بین آن ها قابل مشاهده است ولی در مدل کلیک هیچگونه خطی قابل مشاهده نیست و کاملا یک دست می باشد . از لحاظ رنگ و جنس می توان از مدل های روکش دار ، چاپی ، هات استمپ ، سفید مات و سفید براق یا سفید UV نام برد .

سوال 5 : چه مدلی را انتخاب کنم ؟

پاسخ : انتخاب مدل مناسب کاملا موضوعی اختیاری است اما استاندارد های خاص خود را دارد از جمله :

  • انتخاب مدل های روشن در فضاهای با نور کم و به عکس
  • استفاده بیشتراز مدل های روکش دار در سالن منازل و ادارات و دفاتر
  • استفاده بیشتز از مدل های هات استمپ و چاپی در سرویس های بهداشتی
  • استفاده از پانل سی سانت در فضاهای بزرگ و بیست سانت در فضاهای کوچک

سوال 6 : مقاومت کدام مدل از همه بیشتر است ؟

پاسخ : دیوارکوب ها در ابتدا به صورت خام و با یک مقاومت هستند و موادی که روی سطوح آن ها قرار می گیرند اندکی آن ها را از یکدیگر متمایز می کنند .

پس با این حساب مقاومت همه ی مدل ها با اندکی تفاوت در یک سطح است ، به این صورت که بر روی پانل های روکش دار چسب و روکش قرار می گیرد و بر روی پانل های چاپی رنگ و بر روی پانل های سفید براق مایع یووی قرار می گیرد .

سوال 7 : آیا خودم می توانم پانل ها را نصب کنم ؟

پاسخ : با توجه به هزینه نصب ممکن است این فکر به ذهن شما خطور کند که خودتان پانل ها را نصب کنید . شاید نصب دیوارکوب و یا سقف کاذب در نگاه اول ساده به نظر برسد ولی پیشنهاد ما به شما این است که برای زیبایی بهترو ظریف کاری های بیشتر نصب پانل ها را به نصاب معتبر و با سابقه که دارای نمونه کار های مشخص باشد بدهید .

سوال 8 : به ترتیب ارزان و گران ترین دیوارپوش ها کدام هستند ؟

پاسخ : ارزان ترین مدل دیوارکوب ، مدل سفید خام می باشد . این مدل به دلیل اینکه هیچگونه فرایندی بر روی آن انجام نمی شود ارزان ترین قیمت را دارا می باشد . پس از آن به ترتیب ، چاپی ، سفید براق (سفید یو وی) ، هات استمپ و روکش دار می باشد . بطور خلاصه در بین تمامی دیوارپوش ها ، سفید مات ارزان ترین و روکش دار گران ترین قیمت را دارا می باشد . 

یک دیدگاه در “دیوارکوب و سوالات متداول

  1. Pingback: کاغذ دیواری - پارس پلاستیک آیریک - دیوارپوش pvc و کاغذ دیواری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button