دسته‌ها
دکوراسیون

سقف کاذب سرویس بهداشتی

 

سقف کاذب سرویس بهداشتی

امروزه به دلیل ضد آب بودن ، دیوارپوش و یا سقف کاذب پی وی سی یکی از مناسب ترین گزینه ها برای سرویس های بهداشتی می باشد . همچنین از آن جا که این محصول به سادگی با گرد بُر ، برش خورده می شود ، با یک برق کشی ساده می توان انواع و اقسام هالوژن ها را در آن ها به کار برد .

معمولا نصب و اجرای سقف سرویس بهداشتی نیاز به زیر سازی با یو گالوانیزه دارد. به این صورت که بسته به متراژ سرویس بهداشتی دو الی چهار یو گالوانیزه را بر به عنوان مثال روی لبه ی سرامیک ها قرار می دهند و با استفاده از گچ آن را نگه می دارند . سپس دور تا دور قاب سقف را ، ابزار لبه قرار می دهند و پانل ها را با استفاده از پیچ سر مته دار به یو گالوانیزه ها متصل می کنند. همچنین باید توجه داشت که نصب سقف کاذب آخرین مرحله در سرویس های بهداشتی می باشد و به نوعی باید اول برق کشی انجام شده باشد.

 

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید قسمت دایره ای توسط گرد بر برش خورده شده و سیم برق از آن خارج شده تا هالوژن نصب گردد. سوراخ هایی که ایجاد می شوند کاملا بسته به سلیقه ی شما می باشد. به این منظور تعداد و جایگاه هالوژن ها در هر شرایط متفاوت است.

مناسب ترین پانل ها

به دلیل اینکه تمامی پانل ها ضد آب می باشند شما می توانید هر گزینه ای را که دلخواه شما است ، انتخاب کنید. با این وجود در طی سال ها فعالیتی که در این زمینه داشتیم در انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی در 90 درصد مواقع از پانل های چاپی و هات استمپ استفاده می کنند . با این حال مدل های روکش دار نیز کابرد دارند و نیز قابل استفاده می باشند. سقف های کاذب با توجه به اینکه مقاومت بسیار بالایی دارند ، از وزن بسیار پایینی برخوردار می باشند . از همین رو فرد نصاب می تواند با رعایت ساده ترین موارد در نصب ، این پانل ها را اجرا کند و سال های طولانی بدون کوچک ترین تغییری به همان شکل بماند.

همانطور که گفته شد در سرویس های بهداشتی بیشتر از پانل های روکش دار و چاپی اسفاده می شود. در هنگا خواندن این مقاله ممکن است که این سوال در ذهن شما ایجاد شود که در بین این دو کدام یک مناسب تر می باشد؟ قطعا در بین این دو محصول پانل های هات استمپ گزینه ی بسیار مناسب تری می باشد. زیرا در هنگام تابش نور در این پانل ها ، بازتاب های بسیار زیبایی منتشر می شود و نور را به رنگ های مختلف منعکس می کند. زیبایی این طرح های رنگین کمانی پس از نصب هالوژن ها دو چندان می شود.

هات استمپ در سرویس بهداشتی

ما به شما چهار مورد از پر فروش ترین و زیباترین طرح های هات استمپ را در هنگام خرید برای سقف کاذب سرویس بهداشتی معرفی خواهیم کرد. این طرح ها به ترتیب از راست به چپ عبارتند از :

  • گلدار ( کد H-11)
  • بامبو (کد H-2)
  • ستاره دار (کد H-6)
  • توپی (کد H-8)

 

در تصویر بالا قابلیت انعکاس نور در پانل ها که جلوه ای بسیار زیبا به آن ها می دهد بسیار واضح است. طرح هایی را که معرفی کردیم به دلیل وزن بسیار کمی که دارند بسیار مناسب استفاده در سقف می باشند ، زیرا یکی از ویژگی هایی که سقف کاذب باید دارا باشد وزن پایین آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *