محصولات دیوارپوش

دیوارپوش هات استمپ
تولید دیوارپوش و سقف کاذب هات استمپ با بهترین کیفیت
مشاهده کاتالوگ
Previous
Next

شرکت پارس پلاستیک آیریک با تنوع بیش از صد نوع از محصولات روکش دار ، چاپی ، هات استمپ و … آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد . جهت مشاهده لینک زیر را لمس نمایید .

پانل های روکش دار

 

انواع محصولات دیوارپوش

همانگونه که در قسمت های مختلف خدمت شما عرض کرده بودیم شرکت پارس پلاستیک با بیش از ده ها مدل و رنگ از جمله انواع مدل های روکش دار از محصولات با طرح های چوب ، سه بعدی و سنگ و … تا انواع پانل سفید و چاپی و هات استمپ در خدمت مشتریان عزیز می باشد . در این بخش شما قادر خواهید بود تا انواع مدل های روکش دار و چاپی و هات استمپ ما را مشاهده نمایید . 

قابل ذکر است که شرکت پارس پلاستیک آیریک از بهترین مواد اولیه برای تولید محصولات دیوارپوش خود استفاده می کند و جنس روکش ها ، رنگ ها و روکش های هات استمپ از بهترین تولید کنندگان تهیه می گردد .

دوام و کیفیت

همیشه کیفیت محصولات دیوارپوش بهترین تبلیغ است ، پس ما محصولاتی را تولید و عرضه می کنیم که در مرحله ی اول مشتری از ما راضی باشد و در طول سالیان متوالی رنگ ، جنس و بافت پانل مشمول تغییر و تحول نگردد . در مراحل بعدی مشتری بنابر کیفیتی که از محصولات ما دریافت کرده تبلیغی برای شرکت پارس پلاستیک آیریک باشد . 

تنوع محصولات 

در تولید محصولات دیوارپوش بهترین نوع از تولید دیوارپوش ، تولیداتی هستند که پاسخگوی نیاز همه ی اقشار جامعه و در صنعت ما پاسخگوی همه ی فضاهای مسکونی ، اداری و … باشند . ما با بهره گیری از تولیدات روز توانسته ایم طرح های جدید را جایگزین طرح های قدیمی کنیم و همواره در این مسیر از هیچ تلاشی دست نکشیده ایم و سعی خود را بر تولید محصولات زیبا متنوع و با کیفیت گذاشته ایم . باشد که بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم . 

 

Call Now Button