پارس پلاستیک آیریک

شرکت پارس پلاستیک  آیریک مجهز به  چندین سالن از جمله سالن های تولید ، میکس مواد اولیه و … جهت تولید و بررسی انواع پانل های دوجداره PVC می باشد .  جهت آشنایی با قسمت هایی از شرکت بر روی تیتر کلیک نمایید .

در زیر نمایی از بخش های مختلف شرکت بزرگ پارس پلاستیک آیریک را مشاهده خواهید کرد .

  • تولید دیوارپوش

بسیار خرسندیم که توانستیم در طی این سال ها همراه شما عزیزان باشیم و با افتخار بتوانیم خدمتگذار شما در بهبود محیط های گرم شما در اقسا نقاط ایران و کشورهای همسایه  باشیم . پارس پلاستیک آیریک همچنان مفتخر است که توانسته بهترین افراد را برای پرسنل پارس پلاستیک آیریک جذب نماید تا بتواند ارائه دهنده بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز باشد .

 

بخش های پارس پلاستیک آیریک

شرکت پارس پلاستیک آیریک شامل سالن میکس و ترکیب مواد اولیه که عمده مواد اولیه آن پلی وینیل کلراید یا به اختصار پی وی سی (PVC) می باشد . در این بخش پی وی سی با مواد دیگری جهت تولید انواع پانل های سفید ، روکش دار و هات استمپ ترکیب می شود . یکی دیگر از سالن های پارس پلاستیک آیریک سالن تولید پانل های دیوارپوش و سقف کاذب می باشد که در آن موادی که در سالن قبل میکس شده بودند دما می بینند تا انواع پانل های خام تولید گردند. قسمت سوم پارس پلاستیک آیریک شامل سالن لمینت می باشد که پانل های خام با انواع طرح های روکش تبدیل به پانل ورکش دار می شوند . بخش های دیگر شرکت شامل بخش چاپ و یووی و بسته بندی و تهیه ابزار آلات و … می باشند .

 

تجربه ی پارس پلاستیک آیریک در طی این سال ها و رضایت شما مشتریان عزیز برگ برنده ای است برای شرکت ما تا همانگونه که توانستیم در سال های گذشته خدمتگذار شما باشیم در سال های آینده هم با تکیه بر دانش روز در این صنعت جهت زیبا سازی هر چه بهتر فضاهای شما عزیزان تولیدات ارزنده ای را خدمت شما ارائه دهیم .

پارس پلاستیک آیریک

 

کارخانه تولید دیوارپوش در اصفهان

پارس پلاستیک آیریک واقع در استان زیبای اصفهان و در منطقه ی صنعتی مبارکه در حال تولید می باشد. این شرکت تمامی محصولات دیوارپوش تو خالی را تولید و روکش ، چاپ و هات استمپ میزند . همچنین آیریک انواع ابزار آلات را از لبه تا اسکوتی و … تولید و در بازار داخل و خارج عرضه می نماید.

Call Now Button