پانل هات استمپ

پانل هات استمپ

پانل هات استمپ

دیوارپوش و سقف کاذب هات استمپ

دیوارپوش روکش دار را از همه ی جوانب از جمله مدل ها ، موارد و محیط های قابل استفاده ، کیفیت ها و طرح ها در پست های دیوارپوش pvc و پانل روکش دار  مورد بررسی قرار دادیم . در این پست قصد داریم تا پیرامون دیوارپوش و سقف کاذب هات استمپ را مورد بررسی قرار دهیم .

دیوارپوش هات استمپ و کاربرد های آن 

معرفی پانل هات استمپ

پانل هات استمپ به دلیل رنگ های خاص خود بسیار مورد استقبال قرار گرفتند زیرا رنگ بکار رفته در آن ها به گونه ای است که نور را به شکل رنگین کمان بازتاب می دهد و با تغییر موقعیت رنگ پانل ها تغییر می کند . این دیوارپوش از پانل سفید خام تشکیل می شود . در واقع تولید این محصول به این صورت است که دیوارپوش سفید خام را تولید می کنند سپس با حرارت و محلول های خاصی روکش هات استمپ را بر روی پانل سفید مات می چسبانند و در انتها با برداشتن روکش پلاستیک روی پانل طرح روکش بر روی پانل دیوارپوش و یا سقف کاذب باقی می ماند .

هات استمپ

موارد استفاده

این نوع پانل موارد مصرف بسیاری دارد از جمله موارد استفاده این محصول در سرویس های بهداشتی و سقف لابی ساختمان ها و همچنین در سقف راهرو ها می باشد . بطور کلی محیطی که این نوع محصول در آن مورد استفاده قرار می گیرد باید محیطی باز باشد زیرا کد های آن به گونه ای هستند که دارای طرح های شلوغی هستند و در صورتی که در محیط های بسته مورد استفاده قرار بگیرند محیط را شلوغ و بسته می کنند و نهایتا فضا را کوچک تر نشان می دهند . اما غالبا این محصول یا بر روی دیوار و سقف سرویس های بهداشتی و یا بیشتر بر روی سقف نصب می گردند .

عرض و رنگ پانل ها

شرکت پارس پلاستیک این محصول را فقط در عرض بیست سانتی متری تولید و عرضه می کند . این محصول دارای زمینه مشکی و سفید می باشد که معمولا طرح های مشکی آن را بر روی سقف نصب می کنند و هالوژن های کوچک را بر روی آن نصب می کنند که با توجه به اینکه این مدل از پانل نور را بازتاب می کند جلوه ی زیبایی را در کنار نور هالوژن ها به ویژه در شب ایجاد می کند .

 

یک دیدگاه در “پانل هات استمپ

  1. Pingback: پانل چاپی پی وی سی - پارس پلاستیک آیریک دیواپوش و سقف کاذب چاپی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button