دسته‌ها
دیوارپوش

پانل هات استمپ

پانل هات استمپ

دیوارپوش و سقف کاذب هات استمپ

دیوارپوش روکش دار را بطور کامل از همه ی جوانب از جمله مدل ها ، محیط های قابل استفاده ، کیفیت ها و طرح ها در پست های دیگر سایت از جمله (دیوارپوش pvc) و (پانل روکش دار) مورد بررسی قرار دادیم . در این پست قصد داریم دیوارپوش و سقف کاذب هات استمپ را مورد بررسی قرار دهیم. این محصول دوجداره از همه ی جوانب یک محصول کامل است اما به دلیل اینکه عمده طرح های این محصول اندکی نور را بازتاب می دهند ، فضا را شلوغ می کنند. به همین دلیل مانند دیوارپوش های روکش دار نمی توانید از آن ها در هر فضایی استفاده کنید.

پیشنهاد می کنیم از این محصول در فضاهای باز و روشن استفاده کنید.

معرفی پانل هات استمپ

پانل هات استمپ به دلیل رنگ های خاص خود بسیار مورد استقبال قرار گرفتند زیرا طرح های بکار رفته در آن ها به گونه ای است که نور را به شکل رنگین کمان بازتاب می دهند و با تغییر موقعیت شما نسبت به پانل رنگ پانل ها تغییر می کند . این محصول از پانل سفید خام تشکیل می شود . در واقع تولید این محصول به این صورت است که دیوارپوش سفید خام را تولید می کنند سپس با حرارت و محلول های خاصی روکش هات استمپ را بر روی پانل سفید مات می چسبانند و در انتها با برداشتن روکش پلاستیک روی پانل طرح روکش بر روی پانل دیوارپوش و یا سقف کاذب باقی می ماند.

 

هات استمپ پی وی سی

ناگفته نماند که این محصول ، شامل طرح هایی که ساده باشند و نور را بازتاب ندهند نیز می باشد. اما آنچه موجب جذابیت این محصول شده طیف رنگین کمانی موجود در طرح های این محصول است. این محصول نیز ضد آب می باشد و طرح های موجود در آن ثابت و بدون تغییر می ماند. پس استفاده از این محصول در فضاهایی که در تماس مستقیم با آب و بخار آب می باشد مانعی ندارد.

 

موارد استفاده دیوارپوش هات استمپ

این نوع پانل موارد مصرف بسیاری دارد از جمله موارد استفاده این محصول در سرویس های بهداشتی و سقف لابی ساختمان ها و همچنین در سقف راهرو ها می باشد . بطور کلی محیطی که این نوع محصول در آن مورد استفاده قرار می گیرد باید محیطی باز باشد زیرا کد های آن به گونه ای هستند که دارای طرح های شلوغی هستند و در صورتی که در محیط های بسته مورد استفاده قرار بگیرند محیط را شلوغ و بسته می کنند و نهایتا فضا را کوچک تر نشان می دهند . این محصول هم بر روی دیوار و هم سقف سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد اما عمدتا بر روی  سقف نصب می گردد .

این محصول را عمدتا در سقف سرویس های بهداشتی مشاهده می کنیم.

عرض و رنگ پانل ها

شرکت پارس پلاستیک این محصول را فقط در عرض بیست سانتی متری تولید و عرضه می کند . این محصول دارای زمینه مشکی و سفید می باشد که معمولا طرح های مشکی آن را بر روی سقف نصب می کنند و هالوژن های کوچک را بر روی آن نصب می کنند که با توجه به اینکه این مدل از پانل نور را بازتاب می کند جلوه ی زیبایی را در کنار نور هالوژن ها به ویژه در شب ایجاد می کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *