دسته‌ها
دیوارپوش

دیوارپوش چاپی پی وی سی

دیوارپوش چاپی چیست ؟

در این قسمت قصد معرفی محصولی با نام انحصاری دیوارپوش چاپی را داریم. پیشتر بطور کامل پیرامون پانل های روکش دار و هات استمپ ، در مورد نحوه تولید این نوع پانل ها و کارایی و مکان های مورد استفاده آن ها توضیح دادیم. همچنین دانستیم که پانل های روکش دار بیشترین تنوع را در بین محصولات شرکت پارس پلاستیک را دارند و دیوارپوش های روکش دار از ویژگی منحصر بفرد بازتاب نور برخوردار می باشند .  این محصول مانند نمونه های دیگر ساختار و خط تولید منحصر بفرد خود را دارا می باشد که قصد داریم در ادامه همین مطلب بطور کامل خدمت شما عزیزان این محصول با دوام را معرفی کنیم.

محصولات چاپی هر چند تنوع پانل های روکش دار را ندارند اما دوام قابل توجهی دارند  

دیوارپوش چاپی
نمونه ی اجرایی در سقف سرویس بهداشتی

تولید پانل چاپی پی وی سی

اولین نکته ی حائز اهمیتی که پیرامون یک محصول باید دانست ، فرایند تولید آن است . زیرا اگر شناختی هر چند محدود از نحوه ی تولید یک محصول را داشته باشید انتخاب موفقیت آمیز تری خواهید داشت . این محصول همانند پانل هات استمپ از پانل سفید مات یا همان پانل خام سفید تشکیل شده است . به این منظور ما پانل های سفید خام را تولید کرده و در صورتی که کیفیت لازم را دارا باشد آن را وارد پروسه ی چاپ می کنیم . در واقع قسمت های هات استمپ و چاپ است که دو مدل متمایز از ورق سفید خام را تولید می کند .

در فرایند چاپ اصلی ترین مواد رنگ ، حلال و مایع مخصوص می باشند . به این صورت که پانل خام را در دستگاه قرار می دهند و پس از اینکه از بین غلطک های آغشته به رنگ و حلال و مایع مخصوص عبور کرد ، وارد تونل گرما می شود و پس از آنکه رنگ پخته شد با اشعه یووی خشک و مستحکم می گردد .

 

ویژگی دیوارپوش چاپی پس از تولید

شاید گمان کنید که رنگ پس از خشک شدن حالت ترد و شکننده پیدا کند و این امر موجب ریزش رنگ به مرور زمان شود اما حقیقت این است که رنگ به دلیل ترکیباتی که در پروسه ی عبور از دستگاه به آن اضافه می شود نه تنها خاصیت شکنندگی خود را از دست می دهد بلکه ورق را مستحکم تر می کند . در واقع با وجود استحکام ایجاد شده ، پانل به خوبی قابل انعطاف می باشد . رنگی که بر روی ورق خام لحاظ می گردد در واقع ضخامت پانل را افزایش داده و یک پوشش لاکی بر روی پانل ایجاد می کند که به سادگی قابل شستشو و کاملا با دوام و با کیفیت می باشد.

دیوارپوش چاپی

در واقع پوششی که بر روی رنگی که بر روی دیوارپوش چاپی ایجاد شده قرار می گیرد ، باعث می شود که رنگ به هیچ عنوان تغییر نکند و همینطور به هیچ عنوان رنگ  محصول کنده نشود.

کاربرد پانل چاپی

استفاده از انواع پانل های روکش دار ، هات استمپ و چاپی کاملا سلیقه ای است و اینکه ما پیشنهاد می کنیم که در کجا استفاده شود امری تاکیدی نیست و انواع پانل ها در قسمت های مختلف به سلیقه ی مشتری قابل نصب می باشند و مکان هایی که معرفی می کنیم صرفا جهت پیشنهاد می باشد . بر اساس تجاربی که در این زمینه داشتیم پانل چاپی بیشترین کابرد را در پارکینگ ها ، فروشگاه ها ، آشپزخانه ها و سقف و دیوار سرویس های بهداشتی دارد . در انتها قابل ذکر است که پانل های چاپی و هات استمپ قیمت های تقریبا مشابهی دارند و در مقایسه با مدل های روکش دار ارزان قیمت تر می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *