پانل چاپی پی وی سی

پانل چاپی پی وی سی

پانل چاپی پی وی سی

پانل دیوارپوش و سقف کاذب چاپی

بطور کامل پیرامون پانل های روکش دار و هات استمپ ، از نحوه تولید این نوع پانل ها و کارایی و مکان های مورد استفاده آن ها توضیح دادیم . همچنین دانستیم که پانل های روکش دار بیشترین تنوع را در بین محصولات شرکت پارس پلاستیک را دارند و دیوارپوش های روکش دار از ویژگی منحصر بفرد بازتاب نور برخوردار می باشند . در این قسمت قصد معرفی محصولی دیگر با نام انحصاری چاپی را داریم . این محصول مانند نمونه های دیگر ساختار و خط تولید منحصر بفرد خود را دارا می باشد که قصد داریم در ادامه همین مطلب بطور کامل خدمت شما عزیزان این محصول با دوام را معرفی کنیم .

محصولات چاپی هر چند تنوع پانل های روکش دار را ندارند اما دوام قابل توجهی دارند  

نحوه تولید پانل چاپی

اولین نکته ی حائز اهمیتی که پیرامون یک محصول باید دانست ، فرایند تولید آن است . زیرا اگر شناختی هر چند محدود از نحوه ی تولید یک محصول را داشته باشید انتخاب موفقیت آمیز تری خواهید داشت . این محصول همانند پانل هات استمپ از پانل سفید مات یا همان پانل خام سفید تشکیل شده است . به این منظور ما پانل های سفید خام را تولید کرده و در صورتی که کیفیت لازم را دارا باشد آن را وارد پروسه ی چاپ می کنیم . در واقع قسمت های هات استمپ و چاپ است که دو مدل متمایز از ورق سفید خام را تولید می کند .

در فرایند چاپ اصلی ترین مواد رنگ ، حلال و مایع مخصوص می باشند . به این صورت که پانل خام را در دستگاه قرار می دهند و پس از اینکه از بین غلطک های آغشته به رنگ و حلال و مایع مخصوص عبور کرد ، وارد تونل گرما می شود و پس از آنکه رنگ پخته شد با اشعه یووی خشک و مستحکم می گردد .

سقف کاذب چاپی

خاصیت پانل پس از تولید

شاید گمان کنید که رنگ پس از خشک شدن حالت ترد و شکننده پیدا کند و این امر موجب ریزش رنگ به مرور زمان شود اما حقیقت این است که رنگ به دلیل ترکیباتی که در پروسه ی عبور از دستگاه به آن اضافه می شود نه تنها خاصیت شکنندگی خود را از دست می دهد بلکه ورق را مستحکم تر می کند . در واقع با وجود استحکام ایجاد شده ، پانل به خوبی قابل انعطاف می باشد . رنگی که بر روی ورق خام لحاظ می گردد در واقع ضخامت پانل را افزایش داده و یک پوشش لاکی بر روی پانل ایجاد می کند که به سادگی قابل شستشو و کاملا با دوام و با کیفیت می باشد .

کاربرد پانل چاپی

استفاده از انواع پانل های روکش دار ، هات استمپ و چاپی کاملا سلیقه ای است و اینکه ما پیشنهاد می کنیم که در کجا استفاده شود امری تاکیدی نیست و انواع پانل ها در قسمت های مختلف به سلیقه ی مشتری قابل نصب می باشند و مکان هایی که معرفی می کنیم صرفا جهت پیشنهاد می باشد . بر اساس تجاربی که در این زمینه داشتیم پانل چاپی بیشترین کابرد را در پارکینگ ها ، فروشگاه ها ، آشپزخانه ها و سقف و دیواره سرویس های بهداشتی دارد . در انتها قابل ذکر است که پانل های چاپی و هات استمپ قیمت های تقریبا مشابهی دارند و در مقایسه با مدل های روکش دار ارزان قیمت تر می باشند .

سقف کاذب هات استمپ

یک دیدگاه در “پانل چاپی پی وی سی

  1. Pingback: ساختار دیوارپوش - پارس پلاستیک آیریک پل و لبه دیوارپوش PVC

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button