پشتیبانی و مشاوره

جهت هر گونه پشتیبانی و مشاوره رایگان در جهت خرید ، نصب و حتی انتخاب طرح و مدل مناسب انواع دیوارپوش با شماره همراه 09134719076 تماس حاصل فرمایید .

شرکت پارس پلاستیک آیریک با پشتیبانی 24 ساعته آماده خدمت رسانی و راهنمایی شما مشتریان عزیز می باشد.

لطفا توجه داشته باشید که ما کاملا صادقانه راهنمای شما مشتریان عزیز خواهیم بود و با توجه به محیط ، میزان و سطح نور مجموعه و موقعیت مکانی شما را در انتخابی درست راهنمایی خواهیم کرد .

تلفن تماس مشاور :

09134719076

پشتیبانی و مشاوره

دلیل استفاده از دیوارپوش :

همواره یکی از اهداف و دغدغه های بزرگ پارس پلاستیک معرفی انواع دیوارپوش ، دیوارکوب و سقف کاذب پی وی سی می باشد. این هدف ما را بر آن داشت تا با راه اندازی این سایت شما را در شناخت و انتخاب بهترین مدل ها راهنمایی کنیم.

دقت داشته باشید که جهت دریافت اطلاعات کافی به تب معرفی دیوارپوش  در بالای صفحه مراجعه نمایید.

 

خدمات پارس پلاستیک

این شرکت با سال های متوالی فعالیت ، با توجه به نیاز مشتریان و تولیدات به روز توانسته محصولات زیاد و متنوعی را در طرح ها و رنگ های بسیاری به مشتریان عزیز چه در داخل و چه در خارج از کشور ارائه دهد . از جمله خدمات و تولیدات شرکت پارس پلاستیک آیریک می توان به تولید انواع دیوارپوش های روکش دار ، چاپی ، هات استمپ ، سفید مات و سفید براق و همچنین انواع ابزار آلات از جمله تاشو ، لبه و اسکوتی اشاره کرد .

 

خدمات مشاوره

مشاوران ما قادر خواهند بود شما را در همه قسمت راهنمایی نمایند . از محاسبه متراژ پروژه تان گرفته تا ارائه بهترین مدل ، کد و طرح با در نظر گرفتن همه ی بخش های پروژه به شما مشاوره و راهنمایی خواهیم داد . تنها کافی است با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید . همچنین جهت اطلاع از قیمت طرح ها و شرایط و ضوابط همکاری می توانید با شماره تلفن درج شده در بالای وب سایت و یا شماره همراه 09133058206 تماس حاصل فرمایید .

Call Now Button