PVC و دکوراسیون

دیوارپوش های PVC با خاصیت دو جداره بودن خود عایق بسیار مناسبی برای صدا و دمای هوا می باشد به این صورت که در فصل سرما و گرما به دلیل کلیک شدن پانل ها ، موجب حفظ گرما و سرمای محیط در تمام فصول خواهد شد .

در این قسمت توضیحات مختصری در رابطه با مزایای پانل ها به شما ارایه خواهیم کرد.

ما به عنوان یک متخصص در این زمینه در جایگاه افرا دی که قصد خرید پانل های پی وی سی را دارند و حتی المقدور ، اطلاعات پایه ای در رابطه با این صنعت و محصول ندارند شما را در جهت خرید بهترین محصول راهنمایی خواهیم کرد . 

دیوارپوش پی وی سی (PVC)

قدم اول : انتخاب مشاور مناسب

اولین مسئله ی آزار دهنده برای مشتریانی که قصد تغییر دکوراسیون یا استفاده از چندین محصول موجود در بازار را دارند این است که دقیقا نمی دانند به چه کسانی باید اطمینان کنند و بهترین مشاوره را از چه کسی می توانند دریافت کنند .

طبیعی است در صورتی که اطلاعاتی در این زمینه نداشته باشید ممکن است هر نوع پیشامدی را باید بپذیرید . پس اولین موضوع انتخاب فرد مناسب برای راهنمایی هر چه بهتر شماست که در این بین شما می توانید با تحقیقی ساده شرکت های معتبر را شناسایی و با مراجعه به نمایندگی های آن ها بهترین محصول را دریافت کنید.

قدم دوم : انتخاب گزینه ی مناسب

حال فرد مذکور شما را با انبوهی از محصولات خود از جمله انواع کاغذهای دیواری ، کفپوش ، پارکت ، دیوارپوش و سقف کاذب پی وی سی و … مواجه خواهد کرد که بنابر سلیقه و بودجه و موقعیت یکی از آن ها را انتخاب خواهید کرد . ما در این بخش توضیحی مختصر به شما خواهیم داد که چرا باید از پانل های PVC استفاده کنید و مزایای این آپشن چیست ؟!

مزایای دیوارپش ها و سقف های کاذب پی وی سی

 • مقرون به صرفه بودن نسبت به بسیاری از گزینه ها
 • عایق صوت
 • عایق سرما
 • عایق گرما
 • غیر قابل اشتعال
 • قابل شست وشو
 • ساختار خاص و منحصر بفرد PVC
 • عمر بسیار طولانی
 • قابل استفاده در اکثر نقاط
 • تنوع بسیار بالا
 • قابل نصب بر روی تمام سطوح

مقرون به صرفه بودن

با توجه به افزایش به رویه قیمت های مواد اولیه تولید کنندگان مجبور به افزایش قیمت شدند از همین رو مسئله ی قیمت در زمان کنونی بسیار حائز اهمیت است .

دیوارکوب های PVC به دلیل اینکه کالایی است که فقط تولید داخل است و اکثر مواد اولیه آن نیز در ایران تولید می شود کمتر مشمول تحولات نرخ ارز شد و به همین دلیل به نسبت گزینه های دیگر که وارداتی هستند کمتر تحت تاثیر افزایش نرخ ارز قرار گرفتند پس تا حدود زیادی یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه های موجود در بازار می باشد .

عایق صوت و دما

محصولات شرکت پارس پلاستیک آیریک یا پانل های پی وی سی به دلیل دو جداره بودن و عدم وجود خلل در سطوح خود باعث شکستن صوت و به دلیل قابلیت کلیک و اصطلاحا جفت شدن در هم و عدم وجود درز بین آن ها عایق سرما و گرما هستند ، به این صورت که در فصل سرما هوای گرم داخل را ذخیره و در فصل گرما هوای خنک داخل را ذخیره و موجب حفظ دمای داخلی محیط می شود .

غیر قابل اشتعال

یکی از منحصر بفرد ترین و کاربردی ترین ویژگی های پانل های PVC خاصیت ضد اشتعال آن ها در زمان حریق و آتش سوزی می باشد زیرا مواد اولیه به کاربرده شده در آن ، پودرهای غیر قابل اشتعال بوده که بر اثر حرارت دیدن شعله ور نخواهند شد و به حالت اولیه خود باز خواهند گشت .

شست و شو

پانل های PVC پس از ترکیب شدن حالتی شبیه پلاستیک پیدا خواهند کرد . دقت داشته باشید که پانل ها یک نوع شبه پلاستیک بسیار مستحکم هستند نه پلاستیک . از آنجا که مواد پلاستیکی مقاومت بسیار بالایی در مقابل آب و شوینده ها دارند هیچگونه آسیبی به آن ها وارد نخواهد شد و به خوبی قابل شست و شو خواهند بود و به همین دلیل عمر بسیار بالایی خواهند داشت .

Call Now Button